Најлепша вест ПДФ Штампа Ел. пошта
уторак, 23 фебруар 2016 20:25

Након дугогодишњих напора да пронађемо средства за реконструкцију и адаптацију школске зграде матичне школе, писања бројних пројеката, одазивања на јавне позиве и конкурсе расписиване од стране различитих министрстава, фондова, амбасада, обраћањабројним организацијама, коначно, уз велику помоћ и подршку локалне самоуправе, нарочито председника општине, Бобана Јанковића, Канцеларија за јавно улагање Владе Републике Србије, одобрила је преко 30 милиона динара за потпуну реконструкцију ОШ  ,,Војвода Живојин Мишић” у Рајковићу. Тендерска документација објављена је на порталу јавних набавки у петак, 19.02.2016. године.

Након избора извођача, очекујемо да врло брзо почнемо са радовима на реконструкцији школске зграде.

Коначно ће и ученици наше школе осетити предности кабинетске наставе, добити лепши, топлији и конфорнији простор за извођење наставних и ваннаставних активности.

Последње ажурирано уторак, 22 март 2016 21:30