Мионица у сусрет празницима ПДФ Штампа Ел. пошта
уторак, 10 јануар 2017 16:27

У среду, 28.12.2016. године  у сали Културног центра у Мионици је одржно финално такмичење ученика основних школа са територије општине Мионица, под називом ,,Музички тобоган ". Учесници су се такмичили у 14 игара: препознај инструмент, караоке, откривамо реч, држава и музика, што више одговара за један минут, препознај песму, покажи шта знаш...Сјајно расположење и позитивна атмосфера уз изражен такмичарски дух се задржала до самог краја вечери...

У четвртак, 29.12.2016. године ученици наше школе из ИО Брежђе, предатавили су се публици са представама:

• ,,Капетан Џон Пиплфокс" - пети и шести разред,
  • ,,Модерна пепељуга"- седми и осми разред

Ученици су показали своју посвећеност и труд, а пуна сала и велики аплауз је добар завршетак ове успешне вечери.

Првог дана Нове 2017. године мионичка локална самоуправа је за своје најмлађе суграђане и њихове родитеље на Тргу војводе Мишића приредила забавни програм ,, Мионица отвореног срца". Приређена је и изложба производа домаће радиности, новогодишњих украса, честитки и радова ликовне секције које су изложили  ученици мионичких основних школа, међу којима је била и наша.

Захваљујемо се свим наставницима, ученицима и њиховим родитељима, који су вредно радили и улепшали ове  активности.

Последње ажурирано уторак, 10 јануар 2017 17:33